3 najpopularniejsze teksty 2013 roku z mową ciała w tle

No i już po świętach. minęły jak zwykle zbyt szybko, udowadniając tezę Einsteina, że czas jest względny, czyli sekunda nie jest równa sekundzie, a jej długość zależy od obserwatora. Jakby spojrzeć na cyferki na łazienkowej wadzę, można by sądzić, że istnieje połączenie pomiędzy wzrostem masy, a przyspieszeniem czasu [sic!]. Muszę przyznać, że ten rok był intensywny, blog był odwiedzany ponad ćwierć miliona razy, a to odrobinę więcej niż się spodziewałem. Na koniec tego roku opublikowałem pierwszy produkt, który jest kompromisem pomiędzy dążeniem do doskonałości a terminem wydania.

Tymczasem poniżej 3 najczęściej czytane teksty na Neurolution z 2013 roku:

Numerem jeden okazał się tekst – komunikacja niewerbalna – od czego zacząć?, jest to lista pozycji książkowych przeze mnie rekomendowanych w kontekście komunikacji niewerbalnej. Co ciekawe wydawcy jakoś nigdy nie wpadli na to by zarekomendować mi swoje wydania.

Wice mistrzowskim tekstem okazał się: Analiza zachowania Piotra Kaszubskiego „20 letniego milionera” – czyli niekończąca się opowieść, pseudo milionera, którego opowieść szybko została zweryfikowana. Jest to syndrom Najmana – nie znam się, ale będę w mediach wmawiał, że jest inaczej i szedł na wojnę z krytykami. A tekst, to głównie wideo.

Brąz zdobywa wpis – Jak kształt naszej twarzy wpływa na atrakcyjność? Czyli jakie cechy fizyczne wpływają na atrakcyjność. Ludzie po prostu uwielbiają się porównywać i oceniać, a to wynika z naszego ewolucyjnego warunkowania.

[sc:formularz-dolny ]

Autor

Piotr Marszałkowski

Blog archiwalny, nie będzie rozwijany. Zapraszam na https://ux.marszalkowski.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *