Bezpłatny webinar już w przyszły czwartek 20.00!

Już w najbliższy czwartek premiera. Bezpłatny webinar dotyczący analizy i wykrywania kłamstwa, będzie sporo na temat Systemu Analizy Wiarygodności Wypowiedzi i trzy pierwsze wskazówki, pozwalające na przeprowadzenie analizy. Spotkanie na żywo, będzie transmitowana na wszystkie platformy – Windows, Android, iOS. Widzimy się o 20.00. Jeżeli wszystko pójdzie technicznie bez problemu spotkanie potrwa 60 minut. W komentarzach tego postu polecam zadawanie pytań, każde wartościowe pytanie na temat kłamstwa nagrodzę, fragmentem całego kursu SAWW, który jest płatny.

Dodaj maila poniżej, by otrzymać odnośnik do naszego pokoju konferencyjnego.

[sc:formularz-dolny ]

Autor

Piotr Marszałkowski

Blog archiwalny, nie będzie rozwijany. Zapraszam na https://ux.marszalkowski.org

9 myśli w temacie “Bezpłatny webinar już w przyszły czwartek 20.00!”

 1. I jeszcze z innej beczki. Czy osoby, które zarejestrowały się na Twojej stronie, miałyby możliwość obejrzenia filmu z tego webinaru na Twoim kanale youtube pod prywatnym linkiem w dowolnej chwili? Pytam na wypadek tego, gdyby ktoś z przyczyn najróżniejszych nie miał możliwości obejrzenia na żywo.

  1. Podpisuję się pod tym pytaniem. Z przyczyn nie zależnych ode mnie nie mogłem się stawić przy komputerze o 20 nad czym ubolewam ;]

 2. Ja mam pytanie które dotyczy konkretnego przykładu który zamieszczam poniżej.
  https://www.youtube.com/watch?v=LIGjITiBzG0
  Chodzi mi o wypowiedź Smolarka która zaczyna się w 48s na temat spięcia, które miało miejsce z innym piłkarzem. Gdy Smolarek udziela wywiadu kiedy mówi o incydencie 3 razy drapie się po nosie w ten sam sposób (który uważany jest za oznakę kłamstwa). Czy biorąc pod uwagę, że ten gest powtarza się możemy wysnuć wnioski, że Ebi kłamie?? Pamiętam, że jest to jeden z pierwszych przykładów, który zaobserwowałem od kiedy interesuję się mową ciała i chciałbym poznać odpowiedź.
  Pozdrawiam

 3. jak jesteś wśród rodziny , to też mocno przyglądasz się ich mowie ciała ? ,ewentualnie niewerbalnym wskazówkom kłamstwa itd?? Czy to już u CIebie jest automatycznie i nie rozdzielasz tak tego, kogo obserwujesz itd.

 4. Witaj,moje pytanie : czy programy do zniekształcania głosu osoby wypowiadającej się moga ją uchronić przed wykryciem wiarygodności wypowiedzi? Oraz czy istnieją słowa – klucze , które nam mogą ułatwić taką analizę?
  pozdrawiam i czekam na spotkanie

 5. Jestem ciekaw czy człowiek jest w stanie wychwytywać mikroekspresje w czasie rzeczywistym tak jak maszyny . Widziałem program w którym najpierw przesłuchiwano daną osobę a następnie analizowano nagranie z przesłuchania w celu wychwycenia wszystkich mikroruchów twarzy . Czy po odpowiednim treningu jest to możliwe jak już pisałem w czasie rzeczywistym . Oczywiście w ,, Lie to me ” wszyscy bohaterowie posiadali taką umiejętność , ale czy to na pewno możliwe ?

  Kolejny przypadek który bardzo mnie zaciekawił to pewien odcinek Derrena Browna , uczył on starszą kobietę pod hipnozą wykrywania kłamstwa i jeżeli to prawda to szło jej naprawdę świetnie . A cała nauka zajęła zaledwie parę godzin . Chodzi tu o takie intuicyjne wykrywanie kłamstwa, niektórzy ludzie są nim obdarzeni ( wg. Paula Ekamana tylko bardzo mały procent ), ale może dzięki hipnozie jesteśmy w stanie posiąść tę umiejętność wszyscy

 6. Po entuzjastycznym komentarzu, przyszła i chwila refleksji, a mianowicie:
  1.Czy prowadząc rozmowę telefoniczną możemy wykryć kłamstwo drugiej osoby? Na co zwracać uwagę w takiej sytuacji?
  2.Jak wykrywanie kłamstwa ma się do wiadomości tekstowych? Czy jest możliwe? 🙂
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *