Bezpłatny webinar już w przyszły czwartek 20.00!

Już w najbliższy czwartek premiera. Bezpłatny webinar dotyczący analizy i wykrywania kłamstwa, będzie sporo na temat Systemu Analizy Wiarygodności Wypowiedzi i trzy pierwsze wskazówki, pozwalające na przeprowadzenie analizy. Spotkanie na żywo, będzie transmitowana na wszystkie platformy – Windows, Android, iOS. Widzimy się o 20.00. Jeżeli wszystko pójdzie technicznie bez problemu spotkanie potrwa 60 minut. W komentarzach tego postu polecam zadawanie pytań, każde wartościowe pytanie na temat kłamstwa nagrodzę, fragmentem całego kursu SAWW, który jest płatny.

Dodaj maila poniżej, by otrzymać odnośnik do naszego pokoju konferencyjnego.

[sc:formularz-dolny ]

Share this post

Piotr Marszałkowski

Z mową ciała i wykrywaniem kłamstwa jest jak z seksem, wszyscy myślą, że się na tym świetnie znają.

9 comments

Add yours
 1. Dziadek93 19 grudnia, 2013 at 17:12 Odpowiedz

  I jeszcze z innej beczki. Czy osoby, które zarejestrowały się na Twojej stronie, miałyby możliwość obejrzenia filmu z tego webinaru na Twoim kanale youtube pod prywatnym linkiem w dowolnej chwili? Pytam na wypadek tego, gdyby ktoś z przyczyn najróżniejszych nie miał możliwości obejrzenia na żywo.

  • Ciosnek 19 grudnia, 2013 at 21:58 Odpowiedz

   Podpisuję się pod tym pytaniem. Z przyczyn nie zależnych ode mnie nie mogłem się stawić przy komputerze o 20 nad czym ubolewam ;]

 2. Ciosnek 18 grudnia, 2013 at 23:51 Odpowiedz

  Ja mam pytanie które dotyczy konkretnego przykładu który zamieszczam poniżej.
  https://www.youtube.com/watch?v=LIGjITiBzG0
  Chodzi mi o wypowiedź Smolarka która zaczyna się w 48s na temat spięcia, które miało miejsce z innym piłkarzem. Gdy Smolarek udziela wywiadu kiedy mówi o incydencie 3 razy drapie się po nosie w ten sam sposób (który uważany jest za oznakę kłamstwa). Czy biorąc pod uwagę, że ten gest powtarza się możemy wysnuć wnioski, że Ebi kłamie?? Pamiętam, że jest to jeden z pierwszych przykładów, który zaobserwowałem od kiedy interesuję się mową ciała i chciałbym poznać odpowiedź.
  Pozdrawiam

 3. Krzysiek 18 grudnia, 2013 at 19:25 Odpowiedz

  jak jesteś wśród rodziny , to też mocno przyglądasz się ich mowie ciała ? ,ewentualnie niewerbalnym wskazówkom kłamstwa itd?? Czy to już u CIebie jest automatycznie i nie rozdzielasz tak tego, kogo obserwujesz itd.

 4. Jarek 18 grudnia, 2013 at 07:46 Odpowiedz

  Witaj,moje pytanie : czy programy do zniekształcania głosu osoby wypowiadającej się moga ją uchronić przed wykryciem wiarygodności wypowiedzi? Oraz czy istnieją słowa – klucze , które nam mogą ułatwić taką analizę?
  pozdrawiam i czekam na spotkanie

 5. Michał 17 grudnia, 2013 at 20:21 Odpowiedz

  Jestem ciekaw czy człowiek jest w stanie wychwytywać mikroekspresje w czasie rzeczywistym tak jak maszyny . Widziałem program w którym najpierw przesłuchiwano daną osobę a następnie analizowano nagranie z przesłuchania w celu wychwycenia wszystkich mikroruchów twarzy . Czy po odpowiednim treningu jest to możliwe jak już pisałem w czasie rzeczywistym . Oczywiście w ,, Lie to me ” wszyscy bohaterowie posiadali taką umiejętność , ale czy to na pewno możliwe ?

  Kolejny przypadek który bardzo mnie zaciekawił to pewien odcinek Derrena Browna , uczył on starszą kobietę pod hipnozą wykrywania kłamstwa i jeżeli to prawda to szło jej naprawdę świetnie . A cała nauka zajęła zaledwie parę godzin . Chodzi tu o takie intuicyjne wykrywanie kłamstwa, niektórzy ludzie są nim obdarzeni ( wg. Paula Ekamana tylko bardzo mały procent ), ale może dzięki hipnozie jesteśmy w stanie posiąść tę umiejętność wszyscy

 6. Paweł 16 grudnia, 2013 at 22:28 Odpowiedz

  Po entuzjastycznym komentarzu, przyszła i chwila refleksji, a mianowicie:
  1.Czy prowadząc rozmowę telefoniczną możemy wykryć kłamstwo drugiej osoby? Na co zwracać uwagę w takiej sytuacji?
  2.Jak wykrywanie kłamstwa ma się do wiadomości tekstowych? Czy jest możliwe? 🙂
  Pozdrawiam

Post a new comment