Dzień blogera – kilka moich linków

Jak co roku, nadchodzi dzień blogera, czyli dzień, w którym dzielimy się linkami do miejsc, które czytamy. To fajny dzień, bo możemy poznać sporo ciekawych miejsc w sieci oraz poznać autora bloga poprzez jego zainteresowania. W moim przypadku poznacie miejsca, które inspirują wiele z moich postów oraz przemyśleń pojawiających się na blogu. Oto kilka z nich w kolejności moich odwiedzin.

Defence24.pl – co prawda to nie blog, ale portal militarny, na którym znajdziemy najświeższe informacje na temat uzbrojenia, przetargów zbrojeniowych. Fajny bo pokazuje tendencje zbrojeń, różnych części świata i potencjalnych zarzewi konfliktów. Bo zbroi się ten kto a) boi się kogoś, b) chce zdobyć nad kimś przewagę. Jestem od niego totalnie uzależniony.

humintell.com/news/davids-blog/ – to najaktywniejszy w sieci blog o tematyce mowy ciała oraz komunikacji niewerbalnej, mój towarzysz w deszczowe wieczory, kiedy totalnie nie mam inspiracji na nowe posty. Blog prowadzony w języku angielskim.

paulekman.com/blog/ – to dość nowy twór, gdyż PEG przeszło niedawnymi czasy lifting i strategiczną przemianę kierunku, w którym ma podążać, stąd mniejsza aktywność jeżeli chodzi o nowe treści w porównaniu z humintellem.

psychologytoday.com/blog/spycatcher – ciekawa formuła autorstwa Joe Nawarro w najpopularniejszym pop-psychologicznym portalu. Interesujące przemyślenia, mniej badań, a więcej spostrzeżeń.

blog.krolartur.com – blog jednego z bardziej krytycznych, a co za tym idzie szanujących prawdę psychologów, świetny facet, a wiele z jego tekstów okazało się wkładaniem kija w mrowisko.

zombiesamurai.pl – ciekawe teksty, ale to co najważniejsze to fajny autor Paweł Opydo, który jest totalnym fanem piękna, i ma najładniejszy blog, który nieustannie się zmienia. Zdjęcia i sposób prezentacji, bije na głowę 90% blogerów w naszym kraju.

facetemjestem.pl – Portal Tomka Saweczko, świetnego faceta, różne teksty o męskim lifestyle-u. Zdarza mi się wchodzić. Znajdują się tam teksty proste, jak i skłaniające do refleksji przemyślenia.

[sc:formularz-dolny ]

 

 

Autor

Piotr Marszałkowski

Blog archiwalny, nie będzie rozwijany. Zapraszam na https://ux.marszalkowski.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *