I po webinarze :)

Dopiero dziś, pierwszy wpis po webinarowy, jestem bardzo zadowolony z debiutu. Długo to trwało, koncepty się zmieniały. Na początku System Analizy Wiarygodności Wypowiedzi, miał debiutować za pomocą 3 krótkich filmów wideo, by w finale stać się godzinnym materiałem. Co prawda przygotowałem tyle materiału, że nie opowiedziałem Wam wszystkiego i nie odpowiedziałem na wszystkie pytania ale starałem się opowiadać Wam o samych konkretach i ograniczyć wodolejstwo do minimum. Nie obyło się bez technicznych problemów z Googlowskim hangoutem ale to uczy mnie by część rzeczy zrobić jeszcze lepiej.

Czy udostępnię webinar? Zobaczymy co mikołaj nam przyniesie  🙂

Dla tych, którzy są zainteresowani Systemem Analizy Wiarygodności Wypowiedzi, zostawiam link do produktu [tutaj] a poniżej zostawiam Wam film, który pokazuje różnice kulturowe. Zostawiam go w odniesieniu do różnic kulturowych, które mogą wpływać na analizę mowy ciała, osób z innych części świata.

P.S. Już wracam z regularnym blogowaniem na temat: mowy ciała, komunikacji niewerbalnej i wykrywania kłamstwa. Muszę przyznać, że ten webinar mocno mnie podbudował.

Autor

Piotr Marszałkowski

Blog archiwalny, nie będzie rozwijany. Zapraszam na https://ux.marszalkowski.org

4 myśli w temacie “I po webinarze :)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *