Jak zarabiać na uczeniu ludzi zarabiania – 10 złotych zasad

Masz dwadzieścia kilka lat, mieszkasz z rodzicami. Twoje największe osiągniecie to kupno kilograma karpia w Lidlu na promocji. Na co dzień zajmujesz się tworzeniem contentu znanego jako pisanie obraźliwych komentarzy na Interii. A Twoje motto to „oby się tylko nie narobić”. Nie masz prawdziwych sukcesów, pieniędzy ani sławy. To nic. Zaraz dowiesz się jak się robi prawdziwy biznes. Jeżeli chcesz zostać rekinem internetu to wykorzystaj wszystkie wskazówki. Staniesz się sławny, bogaty oraz rozchwytywany.

1. Obiecuj

Ludzie kochają obietnice. Obiecaj im, że zostaną milionerami. Wystarczy tylko wdrożyć w życie „Twoją” strategię. Możesz uczyć ludzi sprzedawania super soczków za pierdyliard złotych lub nauczyć ich jak budować listę w internecie. Zapamiętaj to słowo klucz „budowanie listy” bo to ono będzie Ci przyświecało przez wiele dni. Nie ma znaczenia, że Twoja lista to 100 adresów email, którym nic nie sprzedałeś. Nie ma znaczenia, że nie masz pomysłu na produkt. Obiecaj im, że masz złoty sposób. W końcu robisz to dla ich dobra. Mogą być bogaci, a Ty im w tym pomożesz. Nic nie szkodzi, że nie masz doświadczenia, skoro opowiadasz o rzeczach, które innym działają. Ty wolisz uczyć innych niż ulepszać system.

2. Dopisuj zera

Aby uwiarygodnić przekaz trzeba pokazać wyniki. Spreparuj wydruk w Photoshopie swoich dochodów albo pożycz od kogoś zamazując cudze dane. Dzięki temu szybko pokażesz jak każdego dnia zarabiasz tysiące złotych. To nie kłamstwo. Wykorzystując Twój system naprawdę można to osiągnąć. Robisz to dla ich dobra, by było im łatwiej zacząć zarabiać i osiągnąć wolność finansową. Pamiętaj masz wyglądać jak zwycięzca. Jak będziesz wyglądał jak zwycięzca to się nim staniesz. Ważny jest tylko Twój wizerunek nie liczy się praca. Pamiętaj o zasadzie dwóch zer. Do wszystkiego co robisz dopisujesz dwa zera. Zapisało się 5 osób na listę? Pisz, że 500. Zarobiłeś 200zł? Pisz, że 20.000. Otrzymałeś leasing na samochód który masz spłacić w Twojej sieci MLM? Powiedz, że go dostałeś.

3. Inspiruj się innymi

Nie oszukujmy się, człowiek z Twoja głową nie ma czasu na testowanie i wyszukiwanie wskazówek. Ty je pożyczysz i sprzedajesz. W końcu wszyscy mówią podobnie. Czy to będzie Paweł Danielewski czy inny guru, oni wszyscy mają podobne wskazówki, więc to nie będzie nawet kradzież tylko INSPIRACJA ogólnym trendem. Weź kilka najważniejszych wskazówek, najlepiej ściągnij kursy z Chomika i pamiętaj – NADAJ JEJ HIPER NAZWĘ. Twój pierwszy milion – sposób na automatyczne generowanie przychodu. Inspirujesz się, pakujesz w nowy tytuł i produkt do sprzedaży gotowy. To się nazywa 4 godzinny tydzień pracy.

4. Stwórz niewolników

Po za Twoimi super wynikami. Potrzebujesz zadowolonych klientów. Zastosuje tu metodę Piotra Kaszubskiego. Weź sobie zdjęcie z stocka wiarygodnie wyglądającego przedsiębiorcy. Nie martw się o znak wodny, to nada Ci splendoru, że Twoi klienci są modelami. Wymyśl jakieś dobrze brzmiące nazwisko, dodaj imię i wymyśl opinię. Ty nie kłamiesz ale tworzysz swoje przyszłe efekty. Przyszłych klientów, którzy i tak przyjdą. Wystarczy, że kupią Twój produkt. Ty pomagasz przeznaczeniu ziścić Twoje marzenie.

5. Wymyśl swoją historię

Twoje życie jest nudne jak msza niedzielna typu Anioł Pański. Dlatego potrzebujesz odrobinę podrasować swoje succes story. Do tego będzie Ci potrzebne kilka rzeczy. Po pierwsze fotografie z celebrytami z Twojej branży. Zdjęcie z dyrektorem regionu Google +10 do lansu. Tak musisz to traktować. Zdjęcie z super autem na parkingu +20. Pokaż swój przyszły sukces. Daj im inspiracje. Robisz to dla nich. Pamiętaj zaczynałeś od zera a teraz jesteś krezusem. Nigdy nie mów prawdy, liczy się tylko Twój wizerunek. Jeżeli Ty w niego uwierzysz to wszyscy zrobią to samo. Podążą za liderem.

6. Reaguj

Zawsze znajdzie się ktoś kto zarzuci Ci, że się nie znasz na tym co mówisz itp. Pamiętaj jedną główną zasadę. Odpowiedź ala guru NLP. – Najpierw przetestuj i zobacz jak to dla Ciebie działa. Doświadczenie to najważniejsza lekcja. I nie ma znaczenia co ktoś Ci zarzuci, to zdanie rozbroi wszystkie wątpliwości. Pamiętaj aby kasować kolejne komentarze, które pojawią się pod dyskusją, które nie są Ci na rękę. To zbuduje wizerunek, że postawiłeś na swoim i jesteś stanowczy.

7. Słownictwo

Pamiętaj nie możesz mówić jak plebs. Potrzebujesz języka, który podniesie Twoją wartość oto kilka słów, które musisz zapamiętać: synergia, wielopoziomowe przekotwiczenie, swish paterm, synergologia, strategia błękitnego oceanu, innowacja, start up, story telling, marketing 3.0. To wszystko podniesie twój status w oczach biedoty.

8. Wydawaj

Aby być milionerem musisz żyć jak milioner. Każdy poważny przedsiębiorca Ci to powie. Każdą zarobioną złotówkę, przeznaczaj na luksus. Jeżeli nie byłeś w kasynie to musisz tam pójść i wydać całą pensję. Doświadczenie osoby sukcesu kosztuje. Nie jadaj w tanich restauracjach, jedz tylko w tych najlepszych, niech zobaczą Twój sukces. Przyzwyczajaj swoje ciało do luksusu. Kupuj rzeczy markowe a nie wytrzymałe. Nie jeździj pod żadnym pozorem komunikacją miejską. Jeżeli nie stać Cię na auto znajdź ekskluzywne taksówki. Niech przywozi Cię co najmniej S klasa.

9. Nie czytaj książek pochłaniaj je

Ludzie sukcesu nie mają czasu na czytanie książek, Ty też nie. Kupuj je był podnosić swój status poprzez pełną biblioteczkę. Kiedy ją kupisz zanotuj kilka błyskotliwych cytatów, którymi zaskoczysz bliskich. Kupuj dużo czytaj mało. Liczą się tylko cytaty. Człowiek z Twoim statusem nie czyta książek ale pisze własne.

10. Nie słuchaj innych

Najważniejsze nie słuchaj krytyków, oni chcą Cię ściągnąć w dół. Oni nie mają Twojej pasji ani zaangażowania. Ludzie nie lubią jak ktoś się wybija, dlatego będą Cię krytykować. Będzie więcej krytyki im wyżej będziesz. Pamiętaj, że oni są na innym poziomie świadomości, to jest dla nich normalne. Usuwaj z życia znajomych, którzy są kulą u nogi, nie potrzebujesz ich rad. Otaczaj się ludźmi, którzy będą Cię wspierać nie ważne jakie decyzje podejmiesz, to prawdziwi przyjaciele.

I pamiętaj na koniec jesteś diamentem, jesteś zwycięzcą. Niech moc będzie z Tobą.

#heheszki

Autor

Piotr Marszałkowski

Blog archiwalny, nie będzie rozwijany. Zapraszam na https://ux.marszalkowski.org lub Długowieczność

3 myśli w temacie “Jak zarabiać na uczeniu ludzi zarabiania – 10 złotych zasad”

 1. Bo trzeba umieć odróżnić ziarno od plew. Specjaliści od PR kreują wizerunek swój, swoich „klientów „, Autor mówi iż takowe techniki są szkodliwe dla społeczeństwa dla typowego Janusza. Tak są, jeśli Janusz nie wie co to jest praca ze sobą i z innymi chcąc szybko się dorobić,a nie narobić. Jeśli Jan wie cóż.. podziękuje za wskazanie słabe przedstawienie kontekstu dziesięciu złotych zasad zarabiania na innych! 🙂
  pozdrawiam.

 2. Ludzie chcą szybkich efektów i złotych środków.
  Chcą szybko zarobić, szybko schudnąć, szybko przypakować, szybko zdobyć wymarzonego partnera..

  Zapominają że trzeba zacząć od swojego nastawienia i wytępić szukanie złotych środków – większość korzyści przychodzi powoli i wymaga cholernie dużo pracy. Tyle, że jeśliby wiedzieli ile, pewnie by nawet nie zaczęli

 3. Mam tylko zdjęcie z luksusowym samochodem :(.
  Ups. Muszę popracować nad resztą :).

  Tak na poważnie to , że ludzie ciągle nabierają się na te same triki jest fascynujące.

  Niestety…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *