Jej nogi powiedziały mi wszystko

Siedziałem wpatrując się w wielki ekran wypełniony listą miast oraz numerów bramek, z których odlatywały samoloty we wszystkich kierunkach świata. Następny lot to Malaga, można było zobaczyć napięcie na twarzach oraz ciałach ludzi, którzy czekali na ten lot. Każdy chciał być jak najprędzej w samolocie. Nie ma znaczenia, że dla każdego jest miejsce ta reakcja jest silniejsza – bo można się spóźnić. [notify_box font_size=”13px” style=”green”]Jest to efektem wysokiej wartości opartej o niedostępność, kolejny lot był dopiero o 6 rano.[/notify_box] Było już późno i zaraz miano otworzyć bramkę na mój lot z Londynu do Gdańska.

Zawsze przed lotem obieram inną strategię, wypatruje matek z małymi dziećmi i z premedytacją unikam ich towarzystwa, dlatego raczej wlekę się gdzieś w połowie kolejki ;). Wypatrzyłem miejsce, w którym siedziała jedna osoba, zdjąłem płaszcz założyłem słuchawki i czekałem na lot, za kilka godzin miałem być  w biurze w Gdyni. Liczyłem na trochę relaksu podczas podróży.

Stewardesy miały już zamykać bramkę, zbliżał się czas startu, pod absolutnie sam koniec wbiegła jedna młoda kobieta. Szybko odnalazła dla siebie miejsce blisko mnie i mową ciała chciała się zapaść pod fotel, by nie okazało się, że samolot ma właśnie przez nią opóźnienie. Najciekawsze były jednak jej nogi …… ale nie chodzi tu tym razem o ich wygląd ale o ruch. Mimo, że góra jej ciała była spokojna to jej nogi wydawały się jakby biegać lub tańczyć w miejscu, to jak małe dziecko, które się bardzo cieszy i rzeczywiście bardzo się cieszyła.

[notify_box font_size=”13px” style=”green”]Nogi są najlepszą częścią ciała do odczytywania ludzkich emocji, gdyż są najbardziej niedoceniane w tej kwestii.[/notify_box]

Gdy już się rozluźniła, jej oddech stał się głęboki a jej dłonie spokojnie spoczywały na oparciach. Dowiedziałem się wtedy, że udało jej się kupić bilet do domu w ostatnim momencie, ponieważ ktoś w ostatniej chwili anulował swój i to był jej powód radości.

[sc:formularz-dolny ]

Autor

Piotr Marszałkowski

Blog archiwalny, nie będzie rozwijany. Zapraszam na https://ux.marszalkowski.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *