Kobieta, która ma taki chód może mieć orgazm

Biegniesz na spotkanie, idziesz na randkę a kiedy zdobywasz to, czego pragniesz stąpasz żwawo i energicznie. Za pomocą chodu możesz odjąć lub dodać sobie lat, możesz uniknąć napaści lub ją sprowokować, uwodzić lub zniechęcać. Nasze kroki może nie są dokładnym zwierciadłem naszej osobowości, jednakże mogą być zwierciadłem naszego nastroju oraz obecnego stanu emocjonalnego.

Joe Navarro lubi mówić, iż najważniejszą częścią ciała w odczytywaniu mowy ciała są …. nogi.

Najprostszy podział sposobów chodzenia zaproponował Ray L. Birdwhistell. Podzielił sposoby chodu na 3 kategorie: Koń wyścigowy (puller), charakteryzuje się pewnością siebie, stąpa mocno po ziemi i stawia długie szybkie kroki, pullerzy są doskonałymi kandydatami na liderów, zwykle są sangwinikami, zdarza im się nieznacznie podskakiwać schodząc po schodach. Kolejna kategoria to pędzący parowóz (pusher) to choleryk, zawsze jest w pędzie, nie omija przeszkód, ale je taranuje. Zamyślony, zupełnie nie zwraca uwagi na innych ludzi, więc często ich potrąca i szturcha. Często jest ofiarą własnych dialogów wewnętrznych. Ostatnia kategoria to tancerz na linie (balancer). Często są to flegmatycy, racjonalni i wyważeni. Poruszają się planowo niczym na polu minowym, gdzie każdy krok może kosztować ich życie. Tancerze bywają staranni i skrupulatni.

Ten jakże uproszczony podział może być małą zachętą, by zgłębiać ludzkie „chody” jednakże warto pamiętać, iż jest to bardzo okrojony podział.

Przechodząc do meritum, czy za pomocą chodu, da się określić czy dana kobieta może mieć orgazm?

Jakże zaskakujące było odkrycie Auralie Nicholas z Universitate de Louvain w Belgii, kiedy przeprowadziła jedno ze swoich najbardziej spektakularnych badań. W trakcie jego przebiegu kilkanaście studentek paradowało przed zespołem czterech seksuologów; wcześniej panie wypełniły ankiety dotyczące swojego życia seksualnego. Wyniki eksperymentu były zaskakujące: w 80 proc. Przypadków badacze trafnie typowali, czy badane kobiety przeżywają orgazm pochwowy. Wskazówkami były: długość kroku oraz ruchliwość dolnego odcinka kręgosłupa – czyli kołysanie biodrami.

A oto przykład takiego chodu, pooglądajcie jak robi to Eva Mendes Nerd Sandra. W tym wideo pokazuje różnice, pomiędzy oboma sposobami chodzenia (seksualny krok zaczyna się w 1:11):

P.S. Panie musicie uważać na facetów czytających tego bloga 😉 mogą o Was dużo wiedzieć.

[sc:formularz-dolny ]

Autor

Piotr Marszałkowski

Blog archiwalny, nie będzie rozwijany. Zapraszam na https://ux.marszalkowski.org

7 myśli w temacie “Kobieta, która ma taki chód może mieć orgazm”

  1. Niestety nie każda może mieć orgazm pochwowy, o którym jest mowa w tymże artykule. Większość kobiet przeżywa orgazm łechtaczkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *