Mowa ciała w relacjach – bezpłatny webinar

Zapraszam Cię serdecznie 27 sierpnia na bezpłatny webinar na temat mowy ciała i jej znaczenia w relacjach. Ostatnimi czasy ukazało się kilka niesamowitych badań, które rzucają dodatkowe światło na ten temat. Ponadto podczas 1 godzinnego webinaru przedstawię kilka wskazówek oraz nowości, które tutaj się pojawią w tym zapowiem nadchodzące szkolenie.

Dla kogo jest ten webinar?

  • Dla rekrutrów i działów HR – by umieć weryfikować umiejętności przyszłych pracowników
  • Dla sprzedawców – by lepiej rozumieć swoich klientów
  • Dla przedsiębiorców – by wiedzieć z kim warto współpracować
  • Dla studentów – by wiedzieć jakie zachowania mogą być odebrane jako mało wiarygodne
  • Dla psychologów, coachów – by wiedzieć co tak naprawdę kryje się w głowie naszego klienta
  • Dla Ciebie – bo dobre decyzje są w życiu najważniejsze!

27 sierpnia, start równo 20.00

P.S. Zadawajcie pytania na temat mowy ciała pod tym wpisem. Za najciekawsze pytania, na które odpowiem powędrują nagrody.

Autor

Piotr Marszałkowski

Blog archiwalny, nie będzie rozwijany. Zapraszam na https://ux.marszalkowski.org lub Długowieczność

10 myśli w temacie “Mowa ciała w relacjach – bezpłatny webinar”

  1. Jak trenować mowę ciała? Jak być jej świadomym, jak zwrócić na siebie uwagę kiedy chcemy przekazać coś ważnego? Jaka powinna być mowa ciała podczas wystąpień publicznych?

    Jakie ciekawe techniki stosują sklepy, centra handlowe, aby zmusić nas do zostawienia pieniędzy lub zostania dłużej w sklepie?

  2. Czy jeżeli prąd płynie to jest cieczą?

    A tak poważnie:
    Załóżmy, że wiemy kiedy jakaś osoba kłamie. Na ten przykład niech będzie, że Tomek kłamie kiedy pociera dłonią o łokieć drugiej ręki. Czy takie znaki/nawyki mogą się zmieniać (nieświadomie) i za 15 lat fakt że Tomek w rozmowie pociera o łokieć nie oznacza już, że kłamie? I jeśli Tomek wie, że ma taki nawyk to jak może (świadomie nad nim pracować)?

  3. Odnoszę wrażenie, ze osoby potrafiące modyfikować własną komunikacje niewerbalną uznawane sa za mniej wiarygodne od innych w momencie gdy nawet mówią prawde. W jaki sposób mozna redukowac błędne wnioski drugiej strony, której coś sie wydaje ale nie wie co i ocenia nas negatycznie.

  4. Obecnie w sądach widoczny jest trend projektowania sal sadowych w taki sposób, by osoba oskarżona musiała przejść przez sale „po przekątnej” i wiem też, że w tym krótkim okresie czasu „zapada wyrok” na podstawie własnych wniosków ów sędziego i tu pytanie:

    Co Twoim zdaniem mozna na tak małej próbce mozna wywnioskować, czy mozna dojśc do jakichkowliek trafnych ocen? – Znajomy sędzia twierdził, ze „wystarczy spojrzeć” i już wie czy dana osoba jest winna zarzucanego czynu.

  5. Do jakiego stopnia, procentowo, jest możliwe trafne wykrycie kłamstwa, poprzez obserwację mikroekspresji i innych gestów?

  6. Jaka jest zależność pomiędzy emocjami (np. poczucie zagrożenia) oraz poziomem samokrytycyzmu a wywieraniem negatywnego wrażenia na odbiorcach w kontekście mowy ciała? Jeśli ktoś jest krytyczny do siebie i generalnie mu to pomaga (ciągle się samodoskonali), to czy jednak nie sabotuje siebie wywierając negatywne wrażenie na ludziach.

  7. Jak to się dzieje, że tak wielu ludzi, występujących na youtube jest tak bardzo sztucznych, jeśli chodzi o mowę ciała? m.in. tj. cały czas patrzenie w kamerę, „bo tak jest profesjonalnie”. Jeszcze raz zadam to pytanie: Jak to się dzieje, że ludzie idąc w „profesjonalizm” okazują się sztuczni, jeśli chodzi o mowę ciała?

  8. Witam. Mam pytanie dotyczące nie samej mowy ciała jako takiej, ale czegoś z nią związanego. Dlaczego tak wiele ludzi twierdzi, że umie odczytywać mowę ciała i wie, gdy ktoś kłamie, choć w rzeczywistości tak nie jest? Wielu twierdzi, że jest w tym świetnym, choć tak na prawdę nie ma bladego pojęcia. Możliwe, że nie ma badań naukowych na ten temat, lecz w takim razie czy mógłby Pan coś powiedzieć z doświadczenia?

  9. jak można podbić/podrasować swój przekaz słowny za pomocą mowy ciała? bo często ludzie gestykulują rekąmi, robią grymasy itp. i jak to robić żeby było fajnie i… naturalnie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *