Mowa ciała Whitney Houston dzień przed śmiercią

Tydzień do rozdania nagród Grammy, jest to swojego rodzaju oscar dla przemysłu muzycznego. Na wręczenie nagród przyjechała również Whitney Houston. 10 lutego, dzień przed śmiercią Whitney była w kilku klubach, gdzie dociekliwi paparazzi zrobili kilka zdjęć, dzięki którym możemy dostać się do jej bardzo zamkniętego wewnętrznego stanu emocjonalnego tuż przed tym tragicznym wydarzeniem.

Na zdjęciu poniżej mowa ciała Whitney wskazuje na nietrzeźwość, co potwierdziła kolejnego dnia sekcja zwłok. Na owym zdjęciu możemy również zaobserwować gest wskazującego palca, co w połączeniu z ukazanymi zębami, przygryzającymi dolną wargę oznacza agresje oraz złość. Widać, że kobieta obok naszej gwiazdy zdecydowanie pilnuje jej oraz stara się ją wyprowadzić z tłumu. Tego wieczoru Whitney Houston była bardzo rozchwiana emocjonalnie, na innych zdjęciach można dostrzec jak krzyczy, wprawiając osoby znajdujące się w jej otoczeniu w zakłopotanie. Rozchwianie oraz duże spożycie alkoholu bardzo często prowadzą do negatywnych konsekwencji.

empatia

Gdy już znalazła się w limuzynie, na jej twarzy maluje się głęboki smutek oraz rozczarowanie.

empatia

Whitney Houston, najczęściej nagradzana wokalistka na świecie, rozpaczliwie potrzebowała pomocy. Mimo, że zaledwie 10 lat wcześniej podpisała największy kontrakt muzyczny o wartości 100 milionów dolarów nie potrafiła sobie poradzić z emocjami. Czy można było tego uniknąć? Oczywiście, sytuacja wokaliski,  jej problemy z alkoholem oraz narkotykami były publicznie znane.

11 luty sanitariusze odbierają wezwanie do Beverly Hilton Hotel, mimo akacji reanimacyjnej nie udało się wznowić akcji serca. Sanitariusze odnotowali zgon 48 letniej piosenkarki Whitney Houston

Artykuł powstał pod wpływem inspiracji publikacją dr Lillian Glass
Zdjęcia Witney Houston są autorstwa Davida Tonnenssena z PacificCoastNews.com

[sc:formularz-dolny ]

Autor

Piotr Marszałkowski

Blog archiwalny, nie będzie rozwijany. Zapraszam na https://ux.marszalkowski.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *