uwodzenie mowa ciała

Najprostsza wskazówka mowy ciała, która pomoże Ci w Uwodzeniu

Nagrywając kolejne filmy, staram się ograniczać treść i tworzyć je o minimalnej długości. Tym razem chciałem Ci pokazać najprostszą wskazówkę z zakresu mowy ciała, która pomoże Ci w uwodzeniu, a także w budowaniu klasycznych relacji. Nie musisz tego ćwiczyć, to działa natychmiast. Dzięki temu będziesz mógł/a się bardziej zrelaksować w kontakcie z drugą osobą. Potencjalny partner będzie czuł się swobodniej, a ponadto podniesiesz swoją wartość w jej oczach. Zobacz ten materiał, to zaledwie 3 minuty.

Polecam go również, wszystkim osobom znajdującym się już w związkach, dzięki tej wskazówce, będzie Wam jeszcze łatwiej budować relacje z nowo co poznanymi ludźmi.


[sc:formularz-dolny ]

Tags uwodzenie

Share this post

Piotr Marszałkowski

Z mową ciała i wykrywaniem kłamstwa jest jak z seksem, wszyscy myślą, że się na tym świetnie znają.

5 comments

Add yours
  1. Jerzy 18 czerwca, 2013 at 05:34 Odpowiedz

    Dziękuję za materiał. Niby to takie proste i oczywiste. Na co dzień wiele moich rozmówców jednak wybiera pozycje skrajne. Jedni demonstrują brak zainteresowania, drudzy chcą mnie „prześwietlić”. Obserwując siebie, kiedy rozmawiam, to dochodzę do wniosku, że można jedynie nieznacznie skorygować swoją postawę. Kiedy rozmówca nadaje nieciekawie, to jednak należałoby zmienić temat lub zakończyć uczciwie rozmowę. W przypadku mojej fascynacji, przydatne jest owe kontrolowanie siebie, aby nie być zbyt przytłaczającym.

Post a new comment