Pani minister nie tędy droga!

Dwa dni temu natrafiłem na diament w koronie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Film wideo mający upamiętniać 240 rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej. Rzeczywiście, nie można mu odmówić popularności. Ten kunszt reżyserski niczym Pani Joli z trzeciej klasy podstawówki (pamiętam do dziś), te zaskakujące dialogi, wyuczone na blaszkę, emocje prawie autentyczne i nagle pojawiające się postaci. Miało wyjść profesjonalnie, a wyszło jak przedstawienie w gimnazjum. Nic nie było by w tym złego, gdyby nie udział Pani Minister Szumilas co miało dodać powagi urzędu, a nie do końca się udało.

Jej zdenerwowanie przed kamerą objawiające się w autopadaptorach dłoni, pocieranie palców oraz kciuka miało kompensować stres.[notify_box font_size=”13px” style=”green”]Autoadaptor – jest to czynność wykonywana w celu uspokojenia, zrelaksowania oraz podniesienia sobie komfortu. Występuje podczas zdenerwowania, dyskomfortu oraz stresu. Przykłady autoadaptatowrów to: pocieranie szyi, zakrywanie dołka szyjnego, pocieranie nosa, pocieranie ud, szuranie nogami po podłodze, ssanie oprawek od okularów, gryzienie długopisów oraz innych przedmiotów itp.[/notify_box]

No i końcowa wypowiedz do osób związanych z MEN. Naprawdę poczułem się jak na klasycznym dniu nauczyciela, dziękuje. Tylko dzwonka na lekcje zabrakło. Zobaczcie sami to wideo:

[sc:formularz-dolny ]

Tags polityka

Share this post

Piotr Marszałkowski

Z mową ciała i wykrywaniem kłamstwa jest jak z seksem, wszyscy myślą, że się na tym świetnie znają.

No comments

Add yours