Potrzebuje Twojej pomocy, zostały mi tylko 2 dni

Postanowiłem, jak tradycja nakazuje, po raz wtóry wystartować w nominacjach do panelu Blog Forum Gdańsk, blogerowym wydarzeniu, gdzie blagierzy grzeją się we własnym blasku, wymieniając co ciekawsze dowcipy oraz idee. Tradycja, bo za każdym razem mam ileś punktów ale zazwyczaj to odrobinę za mało :(. Wierzę, że tym razem mi się uda. Okej, jeżeli chcesz bym zmanipulował całą rzeszę blogerowych wyjadaczy wystarczy, że oddasz na mnie głos.

Instrukcja 20 sek.

A teraz instrukcja jak tego dokonać w 20 sekund wchodzisz w [ten link]

Zjeżdżasz na dół i szukasz mojej facjaty. Pod moją fotką masz daszek/strzałeczkę (klik). Klikasz logujesz się przez konto facebook lub google i oddajesz głos, ot cała filozofia. 🙂

2

 [notify_box font_size=”13px” style=”yellow”]Rekomenduje logowanie przez google. Przez Facebooka są wymagane dane jak mail, w google już nie.[/notify_box]

P.S. dla wszystkich głosujących przewiduję zniżkę, na mój pierwszy produkt, wystarczy, że wpiszesz się w komentarzu po oddaniu głosu.

Share this post

Piotr Marszałkowski

Z mową ciała i wykrywaniem kłamstwa jest jak z seksem, wszyscy myślą, że się na tym świetnie znają.

15 comments

Add yours
  1. Sjalistra 7 sierpnia, 2013 at 22:13 Odpowiedz

    Witam panie Piotrze!
    Jest to mój pierwszy komentarz pod pana postem i żeby nie ta zniżka to nawet bym wyszedł na jakiegoś miłego człowieka. Jest pan jedynym bloggerem w Polsce którego czytam i jak tylko zobaczyłem na facebooku, iż potrzebuje pan pomocy, zagłosowałem w 0,673245 sekundy. Pozdrawiam!

Post a new comment