Spotkanie z Piotrem Tymochowiczem

Witaj, kilka dni temu udało mi się spotkać z Piotrem Tymochowiczem, najbardziej znanym specjalistą ds. wizerunku w naszym kraju. Dlatego jeżeli chcecie dowiedzieć się czym jest kompensacja wizerunku, jaki wpływ na nasze wypowiedzi ma interwał czasowy związany z mową ciała, a tym samym jak zwiększyć sugestywność komunikatu, a do tego, co oznacza internalizacja w sprzedaży oraz znaleźć odpowiedź na pytanie czy Piotr stworzył coś lepszego od NLP, to zapraszam do obejrzenia tego wideo.

[sc:formularz-dolny ]

Autor

Piotr Marszałkowski

Blog archiwalny, nie będzie rozwijany. Zapraszam na https://ux.marszalkowski.org

5 myśli w temacie “Spotkanie z Piotrem Tymochowiczem”

  1. jezeli wzorujesz sie na Tymochowiczu to ja tu wiecej nie zagladne. lepiej niech powie jak wyrolowal ludzi na Infinity – PAMIETAMY!

  2. Aż miło posłuchać człowieka, który na co dzień ma styczność z kwestiami o jakich ponad 90% populacji nawet nie śni. Wszystko odbywa się za Ich plecami, albo inaczej- pod Ich nosem 😉
    Prawdę mówiąc, zajęcie Pana Piotra T. było dla mnie od dawna intrygujące. Przecież musi on znać wszystkie newralgiczne kwestie swoich klientów, ich słabe punkty, ukryte (dla reszty) cele!
    Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, w posiadaniu jakiej (zakazanej, rzekłbym) wiedzy jest ów człowiek! Prawdę mówiąc, nie interesuje mnie to- chciałbym natomiast, zapoznać się z inną tego typu konwersacją, zawierającą osobiste doświadczenia, wnioski, opinie no i te cenne, praktyczne wskazówki dla których śledzę blog 🙂
    Rewelacyjny materiał, pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *