W co gra mózg? – Startujemy z nowym sezonem

Postanowiłem mocno odświeżyć starą formę wrzucania filmików na YouTube. Odświeżyć to znaczy skrócić warstwę merytoryczną na rzecz rozrywkowej. Celem jest większy zasięg. Pierwszy sezon będzie miał około 13 odcinków pojawiających się raz w tygodniu. Oto pierwszy z nich zobaczcie co z tego wyszło.

Nowy sezon nazywa się – W co gra mózg? I dotyczy ogólnie rozumianej psychologi, socjologii oraz popularnych pytań mieszczących się w tym zakresie.

Share this post

Piotr Marszałkowski

Z mową ciała i wykrywaniem kłamstwa jest jak z seksem, wszyscy myślą, że się na tym świetnie znają.

5 comments

Add yours
  1. Nami 20 stycznia, 2015 at 02:07 Odpowiedz

    Strasznie dużo powtórzeń. Jak mam być szczera, poprzedni styl filmów był lepszy. Bardziej skupiał się na przekazie. Tu jest dużo rozpraszaczy i pseudomłodzieżowych wstawek i osobiście uważam, że to nieco żenujące. Poprzednia formuła zdecydowanie bardziej do mnie trafiała.
    Z tego filmiku niewiele zapamiętałam, a przekazanie tego w taki sposób zdawało się umniejszać wiarygodności.
    Tak, jak mówię, to tylko moja opinia. Chociaż teoretycznie powinno ot do mnie trafiać, jako do przedstawicielki „młodzieży”, ale może się za szybko starzeję.

  2. Adrian 19 stycznia, 2015 at 21:36 Odpowiedz

    Piotrze, ten sposób prezentacji treści jednocześnie zabawny jak i informujący. Tak trzymaj! 😛 (Nie mówię, że nie lubiłem dłuższych filmów czy webinarów, ale tak też jest okej :P). Pozdrawiam.

Post a new comment