Ci biedni terroryści w adidasach

Znów świat obiegła informacja o zamachu terrorystycznym. Kolejny raz, ktoś musiał oddać życie, bo ktoś inny miał inne przekonania. Jednak to co mnie najbardziej uderza w tym wszystkim to ta cholerna hipokryzja tych wszystkich brodatych oszołomów. Zdjęcia dwóch zastrzelonych terrorystów, a tam buty Nike (USA) spodnie Adidas (Niemcy), a w ręku karabin AK47 Rosyjskiej produkcji. To jednak nie wszystko, wystarczy kilka zdjęć ISIS, a na nich pickupy Ford,  Chewrolet i Hummery (USA), Toyoty (Japonia). A w ręku pistolety Glock (Austria),  Beretta (Włochy).

Wasze ubrania produkują Chińskie fabryki, pracujące dla Europejskich hurtowni. Jesteście finansowani przez Saudyjską ropę, którą kupują Niemcy, Włosi i Hiszpanie. Zjadacie produkty, które Amerykanie pomogli zasiać. Jeździcie drogami, które zbudowali Polscy robotnicy. Macie telefony, które wyprodukowała Korea, Finlandia i Ameryka. Korzystacie z satelit GPS, które na orbitę wynieśli wasi najwięksi wrogowie. Otrzymujecie zasiłki dzięki Anglikom i Niemcom, dzięki którym wypełniacie brzuchy waszych głodnych dzieci. Nosicie zegarki, okulary, aparaty, buty które wyprodukowano w cywilizacji zachodniej albo dla niej.

A ja się tak tylko zastanawiam, kiedy już wygracie swoją wojnę, zabijecie wszystkich niewiernych, zniszczycie wszystko co symbolizuje ten zepsuty zachód, spalicie wszystkie kościoły. Zrzucicie ze skarp wszystkie kobiety, które znają alfabet. To co Wam pozostanie? Pozostanie wam tylko wracać na drzewo.

[sc:formularz-dolny ]

Autor

Piotr Marszałkowski

Blog archiwalny, nie będzie rozwijany. Zapraszam na https://ux.marszalkowski.org lub Długowieczność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *